Rastgele Yazı

HİNDİSTAN (FANTAİL) GÜVERCİN

HİNDİSTAN (FANTAİL) GÜVERCİN

Indian Fantail güvercin Hindistan kökenli olan yerli fantezi güvercin bir cins. Aslında seçici üreme uzun yıllar boyunca geliştirilmiştir. Bu ırk ve diğer çeşitlerin evcil güvercin,  Fantail pigeon grup göz alıcı en popüler çeşitlerinden biridir. Fantails olabilir arasında en eski fantezi güvercin ırkları geri 1560 A. D. için aşağıda Indian Fantail pigeon ırk hakkında biraz daha fazla bilgi Okuyun tarih olmuştur Indian Fantail kendisi İspanya’ya 1150 A. D. gidiyor bu kuşlar bir kayıt olduğundan.

Görünüm
Indian Fantail pigeon güzel görünüm ile orta büyüklükte bir cins. Kuyruk şeklinde ayrı bir fan vardır, ve genellikle İngilizce Fantail güvercinler daha büyük. Bu kuşlar açık kahverengi lekeler ile renk en çok beyaz. Ancak güvercin yetiştiricilerinin son zamanlarda daha yeni renkler tanıttı. Genellikle parmakları üzerinde yürür ve ayakları tüylerle kaplıdır.

Indian Fantail güvercin göğüs geri kuyruk tüyleri oluşturduğu yastık üzerinde oturan kuş başı, daha yüksek olduğunu dik taşınır. Kendi başının üzerinde küçük bir tepe var. Ortalama vücut yüksekliği yaklaşık 11 cm. Ve olgun Indian Fantail güvercin ortalama canlı vücut ağırlığı 370 gram, ve bazen daha fazla. 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: